Malá mořská víla Ariel

8. prosince 2017 v 20:06

Hráčka: Elle - Jméno: Addison Ryal - Práce: Soukromé očko - Věk: 23 let - Fc: Anastasia Baranova
Ariel se narodila jako nejmladší a nejmilovanější dcera krále Tritona. A s pozicí nejmilovanějšího dítka přichází i fakt, že si dítko vyloženě dělá, co chce. Přestože to každý ve vodním světě měl zakázané, nezbedná Ariel vyplouvala vždy na mořský povrch, aby se pokochala okolní krásou. Ráda sbírala nejrůznější věci, na které jí padl zrak. Jenže díky své zálibě prošvihla vystoupení před svým otcem, jež se za to na ní velice rozlobil. Nařídil svého nejspolehlivějšímu poddanému krabu Sebastianovi, aby zvídavé děvče uhlídal. Jenže to bylo mnohem obtížnější než se mohlo zdát. Dívka měla dokonalý dar v obcházení veškerých pravidel a zanechávání svých hlídačů za sebou. Jednoho krásného vodního dne byla Ariel uvelebená mezi svými nahrabanými cenostmi, když si všimla čehosi na povrchu. Po vyplutí zahlédla muže - prince Erika, který jí připadal jako nejkrásnější osoba na celém světě. Bláznivě se do něj zamilovala. Osud jí přál a ona se s ním měla možnost potkat díky či kvůli zákeřné bouři, jež pohřbila celou loď i s princem pod hladinou. Ariel prince zachránila a vynesla jej na břeh. Erik byl stále v mrákotách, dívčin obličej si nezapamatoval, zato její hlas ano.
Ariel nedokázala na prince zapomenout, čehož si všiml její otec král. Zeptal se na to Sebastiana a ten měl na mysli pouze Arielinino dobro, vyzradil pravdu králi. Ten se ohromně rozlobil, zničil celou Arielininu sbírku a ta plna zoufalství utekla přímo do náruče mořské čarodějnice Uršuly. Ta naslibovala dívce hory doly, zlaté voly, Ariel jí uvěřila, výměnou za lidské nohy a čas strávený na souši, musela dát Uršule svůj hlas.
Ta se dostala na pevninu, jenže princ jí nepoznal. Znal pouze její hlas, ale protože si myslel, že je to ztroskotaná princezna, ujal se jí. Ariel musela splnit ještě jednu podmínku. Nohy jí byly darovány pouze na dobu tří dní, pokud do té doby nepolíbí prince, stane se majetkem Uršuly. Jenže princ stále snil o své vyvolené a tím vše nahrávalo do karet ukrutné čarodějnice. Ariel se snažila, ale princovo srdce získat nedokázala. I přes snahu svých přátel se stala majetkem zlé čarodějnice. Se zlomeným srdcem i ztraceným hlasem se jednoho dne probudila ve sklepě, ve městě, jež se nazývalo Storybrookem se dvěmi myšlenkami - již nikdy se nezamilovat a pomstít se Uršule všemi dostupnými prostředky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama