Sherlock Holmes

29. prosince 2017 v 14:25

Hráč: Nathy - Jméno: Charles Jobs - Práce: Studentík - Věk: 11 let - FC: Finn Wolfhard/Benedict Cumberbatch
Pan Holmes byl přesně to čemu by se nedalo říkat 'vymodledný spolubydlící'. Nicméně, jestě předtím než se z něj stal egoman, který každému řekne přesně to, co má na jazyku, aniž by se staral o to, jaké následky to na vás zanechá. Holmes se narodil jako třetí děcko Violet Sherrinfordové a Sigera Holmese někde uprostřed Yorkshiru. Ačkoli žije v Anglii a chová se (vesměs) jako pravý Angličan jeho původ sahá mnohem dál, pochází z rodu nižších šlechticů, do kterého patří například francouzský umělec Horace Vernet, který byl bratrem Holmesovi babičky. Jeho rodokmen je však mnohem pestřejší, je také z části Čechem.
Studoval na Oxfordu a v Cambridge, ty současně dokončil s vyznamenáním, již zde rozvíjel své obdivuhodné dedukční metody, svým spolužákům se zde věnoval jako detektiv amatér. Ostatně, tento jeho koníček může za to, že se seznámil s válečnou troskou Johnem Watsonem. Jakkoli byl jejich vztah zpočátku na nože, vzniklo mezi nimi cosi čemu by se dalo říkat přátelství. Snad může právě Watson za to, že se z něj stala ta odpornost jako milý člověk. A jak se objevili v Storybrooku? Mohl za to jeden z mnoha vyřešených případů, Watson byl unesen v podvečer pálení Guye Fawkese. Nápovědou, k tomu, kdo ho snad mohl ohrozit byl spam, zbytečná zpráva. Na místo, kde byl držen Watson dorazil přesně včas, aby viděl, jak plameny začínají požírat kusy oděvu a pak... Černo, vše zmizelo v kouři, který je přemístil do Storybrooke. Z detektivního poradce se stal kluk, který má problémy s tím se začlenit, žije pouze se svobodnou matkou a vzhledem k častým vidinám musí docházet k doktorovi. Zkrátka... Je tak neobyčejný, jak jen kluk jeho věku může být, jelikož přes to přes všechno, je stále Sherlock.

Zajímavosti: Umí hrát na housle. Má rád psy, především pak bernardýna Rudovouse, kterého vlastní soused doktor. Od nepaměti má problém s vidinami, snad by se jim dalo říkat vize, jelikž jeho mozek pracuje stále rychleji než je běžné, nepřímo si uvědomuje, co je vlastně zač, přestože mu byly vzpomínky vymazány, stejně jako ostatním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monster IsLand Monster IsLand | Web | 29. prosince 2017 v 14:39 | Reagovat

Shelcock je prima postava.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama